Психология жизни

вредно ли смотреть порно

Вячеслав
25 Сен 2016

— Інтерес людей до порно фільмів — не патологія, як прийнято вважати тими, хто виступає за незрозумілу моральність. Звертаючись до перегляду подібних фільмів кожен вирішує свої проблеми. Це може бути й інтерес дізнатися щось нове, або як «це» робиться, чи справа у прагненні урізноманітнити своє сексуальне життя, стимулювати збудження, або ж просто — намагання якось згаяти час, заміна сексуального життя і багато інших причин. Таким чином теж задовольняється один із основних інстинктів людини — статевий.

Залишається загадкою — чому в день виборів виникає сплеск переглядів порно сайтів. Не хочеться вірити, що саме в день виборів відбувається сплеск статевої активності у моніторів. Може був дощ, і було холодно, щоб вийті на прогулянку, або як-небудь інакше організувати вільний час…

Чи є у такому припущенні сенс покажуть чергові вибори. Але спираючись на силу вчення про підсвідоме та психоаналіз, можна сміливо висловити гіпотезу про те, що на підсвідомому рівні беззмістовне політичне порно в нашій країні такеж безглузде, нескінченне, безнадійне, як і ілюзія оргазму, гігантські розміри у акторів і абсолютно не адекватні туфлі на абсолютно несвіжих акторках.

Задайте мне вопрос