Брачные узы

ДОВЕРЯТЬ ИЛИ ВЕРИТЬ

Вячеслав
25 Сен 2016

Іноді люди відчувають тверде переконання в тому, що разом зі штампом у паспорті про шлюб, вони отримують у постійне користування і свого партнера.

Така наївна думка приводить до ряду помилок, які так само швидко і просто зруйнують шлюб, як і його побудували. Перша і дуже поширена помилка — я буду його або її перевиховувати для себе, забуваючи про те, що ваш партнер вже давно вихований і досить дорослий, щоб перевиховуватися.

Наступна — ревнощі і недовіра — постійно перевіряти, погодьтеся, 20-30 дзвінків в день перший місяць спільного життя ще приносять задоволення, через рік починає дратувати, а коли це супроводжується постійним контролем мобільного телефону, риттям в кишенях, у пошті, то є усі шанси, що щастя скоро закінчиться. Наступна помилка — постійна брехня, коли партнера змушують постійно брехати або просто для людини – це спосіб існування.

Секс на стороні, найчастіше руйнує щасливі, на перший погляд шлюби. Є ще більш дрібні, але важливі помилки — різниця в інтересах і інтелект, небажання вчитися і розвиватися, тиснути на слабкі місця, партнер алкоголік, наркоман або гравець. Головне вчасно зрозуміти, що не так у вашому шлюбі, виправити або піти, і жити далі.

Задайте мне вопрос