Тренинги

Фото отчет с семинара «Сказки для взрослых-3»

Вячеслав
6 Мар 2016

Спасибо за труд всем! Говорили много, работали интересно, думали интенсивно. Инсайты, как всегда, зашкаливали. Ждём следующих встреч — они так необходимы!

обсуждение
Вячеслав Чумаченко
Алёна

 

комментария 4 Добавить комментарий

 • Вперше сходити до психолога я вирішила два роки тому. Проблеми в мене були такі:
  — подумки я постійно сварилася з мамою,
  — періодично я боялася темряви в кімнаті до паніки, мені думалося, що хтось стоїть і дивиться на мене і може напасти (якось мені навіть побачився кіт, що стрибнув мені на ноги, але я так тоді і не зрозуміла чи я спала, чи ні)
  — в голову навязливо лізли картинки, ніби я беру на руки свого 3-місячного сина і викидаю з балкону
  — про занижену самооцінку, тривожність і тому подібне я навіть мовчу, то було постійним моїм супроводженням

  І я почала шукати в інтернеті спеціаліса. На той час (2013 рік), сеанс коштував переважно 200 гривень. Але я вибрала спеціаліста-початківця, котрий просив всього 100. Але мене й за цю соточку мучила совість. Я взагалі не могла розслаблено тратити на себе гроші, хоч ми з чоловіком живемо не бідно.
  Я відвідала три сеанси, але коли психолог почав розпитувати, скільки заробляє мій чоловік, як довго у нас триває статевий акт, і ще сказав, що я неможу ненавидіти свою маму і мені потрібно негайно почати її жаліти, немов свого 3-місячного сина, я перестала його відвідувати. Я не розумілася в психології, але щось мені підказувало, що це «щось не то».
  Але проблеми мої залишилися на місці, тому я продовжила пошуки далі. Так підсіла на один психологічний форум. Поспілкувавишись в інтернеті, я зрозуміла, що можна допомогти собі і розмовами он-лайн, але це довго та й малоефективно.
  Якось під час розмови з подругою, вона обмовилася, що знає такого психолога, що «мертвих оживляє». Я заінтригувалася і ми почали шукати контакти якогось чи то Володимира, чи то Вячеслава Чумаченко.
  …Непросто отако прийти до чужої людини і заявити «Я ненавиджу свою маму, що мені робити з цим почуттям?» (це був мій перший запит), добре знаючи, що в нашому суспільстві прийнято протележне: мать — це святе і всьо тут.
  На цьому етапі трапилося несподіване і таке потрібне: психотерапевт Чумаченко спокійно мене вислухав і прийняв мої почуття без осуду. І всі мої наступні сповіді, абсолютно всі, приймалися без осуду. Ми поступово, сантиметр за сантиметром, розпутували разом мій клубок із болі та страхів.
  Спершу я ходила на сеанси під час криз, коли мені було погано. Переважно — це 2-3 сеанси на пів року. Але останні пів року я вже була готова зайнятися психотерапією серйозно і не гризти себе, що я витричаю на себе ці гроші. Бо — це не лише благополуччя мого емоційного стану, а це і моє здоровя, і затишок в моїй сімї.
  Вячеслав Володимирович працює у вихідні дні, і зранку, і ввечері. І головне — швидко! Його методики дають змогу заспокоїти душу за 2-3 сеанси, не потрібно відвідувати психолога місяцями, як часто це з психоаналітиками.
  Він неймовірно допоміг мені не впасти у післяпологову депресію після других пологів, коли на моїх очах донечку повернули з того світу.
  На сьогодні, я — мама двох чудових малюків, я кохаю свого чоловіка, я без муків совісті радісно оновила свій гардероб, я мрію про подорожі в Карпати та у Венецію, я припинила спілкування із токсичними людьми з мого минулого. Попереду у нас ще є над чим працювати, бо як кажуть «совершенству нет предела», але навіть якби я зупинилася вже зараз, то якість мого життя сьогодні і два роки тому — це просто прірва.
  Тому я радію, що маю таке щастя, знайти класного спеціаліста. І хочу поділитися своїй досвідом для тих, кому це потрібно.
  І наостанок: якісна психотерапія — це не сто гривень. Психолог вкадає у клієнта не лише свої знання і досвід. За кулісами також непроста робота над своїми емоціями, що сприймати клієнта «з чистого аркуша» і дійсно допомагати, а не переносити свої якісь невирішені питання
  Але в порівнянні з тими наслідками, які психотерапія дає, це насправді дешево. Крайній випадок: скільки коштує хіміотерапія для лікування раку? А саме онкологія — непрожиті емоції гніву.

  Дякую, хто дочитав

 • спасибо за добрые слова

 • Вчера услышала от кришнаитов, что у «ведах» написано, мол для полноценного развития мужчине достаточно позаниматся сексом 1 раз в месяц. Мол это только мешает, лучше сексуальную энергию сублимировать в творчество, развитие, карьеру….

  Если подумать… в развитой Европе по статистике сексом занимаются реже, чем в бедной Азии, Индии. И детей меньше там, и больше там

  А что думаете Вы? Сколько раз в месяц оптимально?

 • Кришнаитам вообще мало от жизни надо ,они живут в своем мире транса .Что касается статистики ,то сексуальность зависит от культуры ,от вероисповедания ,от того в какой сфере человек живет или работает ,от устойчивости к стрессам ,город или деревня и пр .Еще немаловажный фактор -тёплый климат ,чем он теплее ,тем сексуальность населения активнее и чем севернее страна ,тем сексуальность ниже .Если на первый план выходит прежде всего карьера ,у женщин ,то с их позиции беременность может портить фигуру ,а ребенок мешать карьере ,так и получается ,что сексуальность ,семья,дети вторично .

Задайте мне вопрос