Брачные узы

Избежать развода ?Как?

Вячеслав
12 Мар 2016

Іноді люди відчувають тверде переконання в тому, що разом зі штампом про шлюб у паспорті вони отримують у постійне користування і свого партнера. Така наївна думка приводить до ряду помилок, які так само швидко і просто руйнують шлюб, як і його будували.

Перша і дуже поширена іллюзія — я буду його або її перевиховувати для себе, забуваючи про те, що партнер вже давно вихований і досить дорослий, щоб перевиховуватися. Та ще й у нього не спитали: чи хоче він сам цього?

Наступна — ревнощі і недовіра — постійно перевіряти. Погодьтеся, що 20-30 дзвінків за день першого місяця спільного життя ще приносять задоволення.Та через рік це починає дратувати, а коли вже супроводжується постійним контролем мобільного телефону, риттям в кишенях, у пошті, то є усі шанси, що щастя скоро закінчиться.

Ще одна помилка — постійна брехня, коли партнера змушують постійно брехати. Або якщо для людини видавати бажане за дійсне, брехати – це просто спосіб існування.

Секс на стороні найчастіше руйнує щасливі на перший погляд шлюби. Є ще більш дрібні, але важливі помилки — різниця в інтересах, в інтелекті, небажання вчитися і розвиватися, маніпуляції постійним тиском на слабкі місця. Ще коли партнер — алкоголік, наркоман або гравець.

Головне — вчасно зрозуміти: що не так у вашому шлюбі? Тоді можливий шанс виправити або піти, і жити далі.

Задайте мне вопрос