Брачные узы

„Б’є, значить любить — примітивна пародія на почуття

Вячеслав
8 Янв 2016

 

Сім’я — досить складна структура, в якій кожний займає свою нішу і несе ту поведінку, якої чекає від нього партнер.

Вирішення проблем через кулачні бої може бути наслідком батьківського прикладу. Тато б’є маму, рідше – навпаки. Головний аргумент вирішення сімейних спорів – хто сильніший, той і правий.

Друга причина: алкоголізм, наркоманія одного з батьків чи обох руйнують людяні стосунки, позбавляють можливості контролювати свою поведінку і аргументовано вести діалог. Знаходиться місце принципу „б’є – значить любить”. Синці, побої, образи в таких сім’ях – це норма поведінки, збочений варіант стосунків, який є примітивною пародією на якісь почуття.

Третє: якщо жінка в дитинстві піддалася фізичному або сексуальному насиллю, її поведінка буде, швидше за все, провокувати партнера на насилля. Тільки в бійках, скандалах такі партнери відчувають себе комфортно, в звичній обстановці не знають, як себе поводити.

І четверте: конфлікт, який переходить у побої, для деяких необхідний. Без нього в них не можливий статевий акт. Викид адреналіну, негативні емоції, бурний секс, бурне примирення, затишшя на якийсь час, потім знову те ж саме… Це нібито бадьорить і освіжає стосунки, які стали в’ялими і нудними.

Сім’ю, де двоє б’ють один одного, треба розглядати з позиції – чому вони це роблять, яка в кого вигода, подобається усім чи ні. А вигода жінки може бути проста: шубка або тиха поведінка чоловіка.

Задайте мне вопрос